Image

- Kalendář na rok 2024 už není -

Image

Proč je náš kalendář s dravci naprosto ojedinělý? Nejprve musel někdo za cca 5 milionů dravce nakoupit. Dravec se pochopitelně lidí bojí, takže má vyplašený výraz, což je jako fotografie do kalendáře nemyslitelné. Takže někdo musel s dravci navázat úzký vztah, rozlétat je a případně naučit lovit. Pak se teprve dravec „tváří“ jak ve volné přírodě a vzniknou přirozené fotografie.

Pochopitelně musí být dravec v bezvadném stavu. Vylámaná pera jsou otřesná vizitka majitele a dát tato pometla do kalendáře, to chce fištróna. Už jsme takový kalendář viděli, tak víme o čem píšeme. Pokud chcete dravce fotografovat, tak je musíte do detailu znát, což vás stojí to nejcennější co máte a to je váš čas. Potřebujete kvalitní techniku a ta není vůbec levná (mobilem to pravděpodobně nenafotíte).

Představujeme nejnovější a zároveň nejkrásnější kalendář, co jsme kdy vyrobili. Na kalendáři se klasicky pracovalo celý rok a je tradičně vyroben v nejvyšší kvalitě papíru i fotografií. Letos jsme použili jiný lak a kalendář je výrazně živější. Kalendář je sestaven ze 14-ti oboustranně laminovaných listů. Společnost Zayferus vlastní a trénuje dravce, které v tomto rozsahu nikde jinde ve střední Evropě neuvidíte. Díky tomu každoročně vzniká naprosto ojedinělý kalendář. Velký kalendář, který nabízíme veřejnosti ke koupi, je k dispozici pouze v počtu 300 ks a malý v počtu 500 ks.

Ceny samotných kalendářů jsou stejné jako loni, jen se o 50 Kč zvedla cena poštovného a balného. Velkého krasavce si ceníme na 1900 Kč a malého na 800 Kč. Ceny jsou včetně poštovného a balného. Vám, kteří ho právě držíte v ruce, blahopřejeme. Stali jste se hrdými majiteli tohoto krásného sběratelského kousku, který není běžně dostupný. Ať slouží a dělá radost! Jiří Hrotek, Zayferus

Majitel tohoto kalendáře přispěl na ochranu dravců a sov. Nový kalendář si můžete objednat na www.zayferus.cz

Originál jsme my! 


Jak kalendář objednat?

Funguje to jednoduše – na email info@zayferus.cz napíšete Vaši dodací adresu a jestli chcete malý nebo velký a také Vaše telefonní číslo. Malý kalendář má rozměr 27 x 24,6 cm a velký 48 x 42,4 cm. Kalendáře zasíláme v momentě, kdy se peníze připíší na náš účet 86-0884810227/0100. Do zprávy pro příjemce napište Vaše příjmení a slovní spojení "příspěvek na dravce" (například: "Nováková - příspěvek na dravce"). Bereme to jako sponzorský dar na podporu naší činnosti. Na oplátku Vám pošleme hodně netradiční kalendář. 

Důležité: bez poznámky: ,, příspěvek na dravce,“ se kalendář neodešle a peníze vracíme zpět. Vám, co jste ho již obdrželi, blahopřejeme. Stali jste se hrdými majiteli tohoto krasavce, který není běžně dostupný. Ať slouží a dělá radost! Jiří Hrotek, Zayferus.