Image

Novinka - kalendář na rok 2022

Image

Kalendář společnosti Zayferus musí být zapamatovatelný a nezaměnitelný. Můžete si být jisti, že každá fotografie je originál a je na ní dravec společnosti Zayferus. Především získáváte vyobrazení dravců tak, jak by měli vypadat a nehrozí, že se budou tvářit jako leklá ryba.

Dravci si zaslouží obdiv a pozornost. Díky Vám, našim příznivcům můžeme na tom pracovat a propagovat jejich ochranu. Každoroční výroba kalendářů je znakem určité prestiže, proto v ní budeme pokračovat i v následujících letech.

Fotografie vznikaly celý rok a na samotném kalendáři se pracovalo 11 měsíců. Je vyroben v nejvyšší kvalitě papíru i fotografií. Nadstandardní je i ražba našeho názvu. Kalendář je sestaven ze 14 oboustranně laminovaných listů. Společnost Zayferus vlastní a trénuje dravce, které nikde ve střední Evropě neuvidíte a díky tomu každoročně vzniká naprosto ojedinělý kalendář.

Tyto kalendáře mají ještě speciální slevový kupón. Velký v hodnotě 300,- Kč a malý v hodnotě 60,- Kč. Takže kalendář slouží i po roce...

Jako zakladatel společnosti Zayferus a člověk, který pracuje s dravci více jak 40 let jsem se neskromně nechal dát na titulní stranu s velice vzácným sokolem loveckým. Na tohoto dravce jsem čekal dlouhých 42 let a pouze díky práci, kterou dělám se podařilo splnit si tento sokolnický sen. Jeho cenu zveřejnit nemůžeme, prozradíme jen, že je astronomická. Není náhodou, že tyto dravce ve velkém cvičí pouze arabští šejkové. Bílý sokol lovecký je absolutní Top mezi sokoly.

Velký kalendář, který nabízíme veřejnosti ke koupi je k dispozici pouze v počtu 200 ks a malý v počtu 300 ks. Kromě toho ho můžete ještě vyhrát na našich akcích. Jsem si jistý, že podobný kalendář na světě neexistuje a velmi pravděpodobně ani existovat nebude. Velkého krasavce si ceníme na 1750,- Kč a malého na 650,- Kč (včetně poštovného a balného).

Bereme to jako sponzorský dar na podporu naši činnosti. Poslání na Slovensko je  dražší.  Kompletní cenu kalendáře (s poštovným a balným) na Slovensko teprve zjišťujeme (IBAN: CZ2901000000860884810227).

 

Jak kalendář objednat?

Kalendáře již bohužel došly - neobjednávejte. Funguje to jednoduše – na email info@zayferus.cz napíšete Vaši dodací adresu a jestli chcete malý nebo velký a také Vaše telefonní číslo. Malý kalendář má rozměr 27 x 24,6 cm a velký 48 x 42,4 cm. Kalendáře zasíláme v momentě, kdy se peníze připíší na náš účet 86-0884810227 / 0100. Do zprávy pro příjemce napište Vaše příjmení a slovní spojení "příspěvek na dravce" (například: "Nováková - příspěvek na dravce"). Bereme to jako sponzorský dar a na oplátku Vám pošleme hodně netradiční kalendář. 

Důležité: bez poznámky: ,, příspěvek na dravce,“ se kalendář neodešle a peníze vracíme zpět. Vám, co jste ho již obdrželi, blahopřejeme. Stali jste se hrdými majiteli tohoto krasavce, který není běžně dostupný. Ať slouží a dělá radost! Jiří Hrotek, Zayferus.