Image

Novinka - kalendář na rok 2019

Image

Chtěl jsem vyrobit kalendář, který bude provokovat, šokovat a zároveň uchvacovat. Měl by být zapamatovatelný a nezaměnitelný. Měl by obsahovat akčnost, dravost, nespoutanost, vznešenost a luxus. Oheň a dravci. Obojí je nespoutané a fascinující. Fotografie vznikaly celý rok a na samotném kalendáři se pracovalo 5 měsíců. Jsem si jistý, že podobný kalendář na světě neexistuje a velmi pravděpodobně ani existovat nebude.

Neustále nám někdo píše, jestli se dají kalendáře někde koupit. Velký kalendář o rozměru 48x42 cm je k mání pouze v počtu 100 ks a jako bonus Vám k němu dáme dravčí pero o minimální velikosti 35 cm. Dostupný je i malý kalendář ve velikosti 27x24 cm – k tomuto Vám jako bonus dáme menší pero o minimální velikosti 25 cm. (Kalendáře můžete také vyhrát na našich akcích).

Vzhledem k tomu, že se poprvé kupovala písmena a rámeček, vyšla nás výroba kalendáře dosti draho. Velký vychází s poštovným a balným na 1.100 Kč, malý pak na 400 Kč. Prodej kalendářů nás neživí, nicméně pokud by po něm někdo opravdu hodně toužil, můžeme mu ho poslat. Funguje to jednoduše – na email info@zayferus.cz pošlete Vaši dodací adresu a upřesněte, jestli chcete malý nebo velký. Poté na náš účet pošlete příslušnou částku a do zprávy pro příjemce napište Vaše příjmení a poznámku "příspěvek na dravce". Kalendáře zasíláme v momentě, kdy se peníze připíší na náš účet 86-0884810227 / 0100. Bereme to jako sponzorský dar a na oplátku Vám pošleme hodně netradiční kalendář s bonusem.

Důležité upozornění: Bez slovního spojení "příspěvek na dravce" kalendář neodešleme a peníze vracíme zpět na Váš účet!

Vám, co jste jej již obdrželi, blahopřejeme: Stali jste se hrdými majiteli tohoto krasavce, který není běžně dostupný.

Ať slouží a dělá radost!Jiří Hrotek, Zayferus

© 2018 Copyright Zayferus.cz - všechna práva vyhrazena. Společnost Zayferus je chráněna registrovanou ochrannou známkou od roku 1992 | Dravci, ukázky, sokolnictví a ptáci.