Kalendář ZAYFERUS

NOVINKA! Kalendář dravců 2018 - velký již není

Vážení přátelé, každý rok si vyrábíme vlastní kalendář s našimi dravci a práce na tomto krasavci trvala celý rok! Tentokrát se jedná o dravce a sovy v letu a i portréty. Byl vyráběn s citem a láskou. Můžete si být jisti, že každá fotografie je originální a je na ní dravec společnosti Zayferus.

Fotografie byly velice pečlivě vybrány z více jak 2 400 snímků a každá je svým vlastním originálem. Každý list má vysokou gramáž a je laminovaný - zkrátka žádný šunt. V podobné kvalitě kalendář s dravci v ČR neexistuje. Kalendář na rok 2018 si můžete prohlédnout níže na této stránce. Nástěnný encyklopedický čtrnáctistránkový kalendář o rozměru 40 x 40 cm, oboustranně laminovaný.

Pokud byste o tento kaledář projevili zájem, můžeme vám jej zaslat poštou. Příspěvek na chod společnosti činí 390,- Kč. Poštovné a balné je v ceně. Objednávky nám můžete zasílat na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Stačí napsat do e-mailu Vaši dodací adresu. Jakmile se objeví peníze na našem účtě, tak běžíme s krasavcem na poštu. Důležité: místo variabilního symbolu napište prosím do zprávy pro příjemce Vaše příjmení a město či ves kam se posílá. Kalendář Vám zašleme až po obdržení peněz na našem účtu 86-0884810227/0100. Poslání může trvat někdy i 14 dní - jsme s dravci v terénu a nesedíme u počítačů. Děkujeme za podporu. Pokud se Vám kalendář líbí, tak dlouho s objednávkou neváhejte. Máme pouze omezený počet kusů... Pokud se Vám líbí, tak rozhodně neváhejte. Velké kalendáře ke konci roku nebudou...

POZOR - pro velký zájem jsme vyrobili ještě malé kalendáře. Jsou navlas stejné, jen jsou menší. Ideální např. do dětského pokoje. Mají rozměr 20 x 20 cm a jsou též oboustranně laminované. Cena tohoto malého krasavce je 220,- Kč. Poštovné a balné je v ceně. Tak neváhejte a objednávejte!!! Krasavec čeká... až bude viset u Vás na zdi! Pořízením kalendáře přispíváte na ochranu dravců. Děkujeme.

© 2017 Copyright Zayferus.cz - všechna práva vyhrazena. Společnost Zayferus je chráněna registrovanou ochrannou známkou od roku 1992 | Dravci, ukázky, sokolnictví a ptáci.