ZAYFERUS - společnost na ochranu dravých ptáků www.zayferus.cz Společnost Zayferus je chráněna registrovanou ochrannou známkou od roku 1992 | Dravci, ukázky, sokolnictví a ptáci.

Ukázky dravců pro veřejnost

POZOR na kopie! Originál Zayferus se píše se Z! Ochranná známka je registrována již od roku 1992. (více z historie)

Ukázky děláme pro

  • obecní úřady
  • ekologické organizace
  • firmy i podniky
  • reklamní agentury
  • myslivce a lesáky
  • různé chovatelské výstavy
  • dětské tábory

Jak probíhá ukázka?

Karančo jižní

Ukázky dravců uskutečňujeme pouze venku na travnatých nebo písčitých plochách. Předvádíme dravce při volném letu i lovu. Orel chytá lišku, raroh zajíce, sokol holuba...

Lety zakončuje obrovský sup. Celý program je doprovázen mluveným slovem - ozvučení máme vlastní. Nedávno jsme dělali akci pro 4 000 diváků a všichni viděli i slyšeli. Diváky přímo zapojujeme do ukázek. Mohou si dravce z ruky pustit, nebo si je na svoji ruku zavolat.

Luňák hnědý

Délka programu je 1 hodina. Jsme schopni létat i 3-krát denně. Celkem máme 103 dravců a 10 sokolníků, kteří zajišťují plynulý chod ukázek. Na ukázky většinou vozíme od každého druhu jednoho dravce, čili se můžete těšit na 32 druhů velmi akčních dravých ptáků.  Podívejte se, jak vypadají  naši dravci na fotografiích.

Sup Výr Výreček malý
 

Náš program probíhá takto. Originál je originálem a kopie zůstává kopií...

 

Kolik zaplatíte?

Ceny se pohybují od 15 do 80 tisíc - dle dohody. Záleží na počtu ukázek, vzdálenosti z našich základen a ročním období. V každém případě se z vašich peněz financuje ochrana dravců. Nemáme žádné sponzory ani dotace.

 

Můžete si vybrat jeden ze 2 programů. Pracovně jim říkáme: Standard a Luxus.

1. Program Standard -  2-3  sokolníci  a  1520 druhů dravců.  Cena s dopravou od 15 do 25 tisíc (záleží na vzdálenosti).


2. Program Luxus  - 3 - 4 sokolníci a 20 - 32 druhů dravců. Cena s dopravou od 25 do 80 tisíc  (záleží na vzdálenosti a počtu ukázek).

 

V obou dvou programech vzácní, hodně vzácní dravci létají volně a loví různou pohyblivou kořist. Dále je poutavý výklad + zkoušení diváků o různé ceny. Kvarteta, pexesa, luxusní kalendáře  a možnost přivolat si dravce na ruku. Vždy platí, že když se ukázka nelíbí - nemusíte přispívat NIC. Stejně tak, když dojedeme na místo a je nepřízeň počasí, tím pádem nejsou diváci - také nechceme žádné peníze. To je férová nabídka-to je ZAYFERUS.

 

Kouzelná věta na závěr: Pokud nejste s programem spokojeni, nemusíte platit nic.

 

Pokud byste viděli u nás něco podobného, tak vám ještě zaplatíme a to klidně 50 000 Kč. Konkurence se nás snaží napodobit. Když dva dělají totéž - není to totéž.

 

 

Ukázky pro veřejnost probíhají na dvou místech 

Orel bělohlavý

Bezkonkurenční, nádherné místo je rozhodně v Lednickém parku. Další místo je tam, kde to chcete vy. Ukázkové lety a lovy se dělají pro všechny co o to projeví zájem: Lesáci, myslivci, ornitologové, ochránci přírody, letní tábory, podnikatelé, reklamní agentury, obecní úřad...

Naše akce nikdy neděláme na kamenné dlažbě, na asfaltu, v halách apod. Takové prostory našim dravcům nevyhovují. Nevynikal by tam jejich útočný let. (To je jako, kdybyste závodního koně ukazovali v garáži a tvrdili jak výborně běhá Velkou Pardubickou - diváci by se na to těšili, ale nikdo by to neviděl...

 

Máme nové stránky, které jsou specializovány na ukázky dravců:www.ukazkydravcu.cz

 

Informace a objednávky: +420 608 100 440    info@zayferus.cz

Líbily se Vám naše ukázky?

Budeme rádi, když na své stránky umístíte ikonku společnosti Zayferus:

Zayferus

Vložení je snadné, stačí si zkopírovat kód ikonky z našich stránek. Děkujeme

vloženo: 28.02.2012 | autor: Jiří Hrotek

Copyright Zayferus.cz - všechna práva vyhrazena. | e-mail:info@zayferus.cz Powered by LTweb Editor
partneři: Cestovní systém, Egypt, PixelEU, Referáty, Taxi Plzeň, Tennis, Vtipy, Weby na míru, Zájezdy, Zvesela