ZAYFERUS - společnost na ochranu dravých ptáků www.zayferus.cz Společnost Zayferus je chráněna registrovanou ochrannou známkou od roku 1992 | Dravci, ukázky, sokolnictví a ptáci.

NOVINKA! Kalendář dravců 2018

Velký kalendář již není a máme  posledních 33 malých. Vážení přátelé, každý rok si vyrábíme vlastní kalendář s našimi dravci a práce na tomto krasavci trvala celý rok!  Tentokrát se jedná o dravce a sovy v letu a i portréty.   Byl vyráběn s citem a láskou.  Můžete si být jisti, že každá fotografie je originální a je na ní dravec společnosti Zayferus.

Fotografie byly velice pečlivě vybrány  z více jak  2 400 snímků a každá je svým vlastním originálem.  Každý list má vysokou gramáž a je laminovaný - zkrátka žádný šunt.  V podobné kvalitě kalendář s dravci v ČR neexistuje. Kalendář na rok 2018 si můžete prohlédnout níže na této stránce.  Nástěnný encyklopedický čtrnáctistránkový kalendář o rozměru 40 x 40 cm, oboustranně laminovaný - Tento již není. 

Pokud byste o tento kaledář projevili zájem, můžeme vám jej zaslat poštou. Příspěvek na chod společnosti činí 390,- Kč. Poštovné a balné je v ceně. Objednávky nám můžete zasílat na: info@zayferus.cz . Stačí napsat do e-mailu Vaši dodací adresu. Jakmile se objeví  peníze na našem účtě, tak běžíme s krasavcem na poštu.  Důležité: místo variabilního symbolu napište prosím  do zprávy pro příjemce Vaše příjmení a město či ves kam se posílá.  Kalendář Vám zašleme až po obdržení peněz na našem účtu 86-0884810227/0100. Poslání může trvat někdy i 14 dní - jsme s dravci v terénu a nesedíme u počítačů. Děkujeme za podporu. Pokud se Vám kalendář líbí, tak dlouho s objednávkou neváhejte. Máme pouze omezený počet kusů...  Pokud se Vám líbí, tak rozhodně neváhejte. Velké kalendáře ke konci roku nebudou...a asi ani malé.

POZOR - pro velký zájem jsme vyrobili ještě malé kalendáře. 1.12. 2017 máme posledních 33.  Jsou navlas stejné, jen jsou menší. Ideální např. do dětského pokoje. Mají rozměr 20 x 20 cm a jsou též oboustranně laminované.  Cena tohoto malého krasavce je 220,- Kč.  Poštovné a balné je v ceně. Tak neváhejte a objednávejte!!! Krasavec čeká... až bude viset u Vás na zdi! 

 

Pořízením kalendáře přispíváte na ochranu dravců.  Děkujeme.

vloženo: 01.12.2017 | autor: Jiří Hrotek

Copyright Zayferus.cz - všechna práva vyhrazena. | e-mail:info@zayferus.cz Powered by LTweb Editor
partneři: Cestovní systém, Egypt, PixelEU, Referáty, Taxi Plzeň, Tennis, Vtipy, Weby na míru, Zájezdy, Zvesela