ZAYFERUS - společnost na ochranu dravých ptáků www.zayferus.cz Společnost Zayferus je chráněna registrovanou ochrannou známkou od roku 1992 | Dravci, ukázky, sokolnictví a ptáci.

Fotosoutěž roku 2013

Sovice krahujová

 

Jelikož milujeme dravé ptáky a rádi je fotíme, chceme se s Vámi podělit o jejich krásu na fotografiích. Drtivá většina návštěvníků chodí na naše akce s fotoaparátem a fotí a fotí. Nyní máte všichni šanci se zúčastnit velké fotografické soutěže. 3 nejlepší fotografie budou vyhodnoceny, jejich autoři odměněni a zveřejněni na našich www stránkách.
Jako každý rok, tak i letos, pořádáme pro naše diváky fotografickou soutěž dravců.  Pozor-fotografie geparda  budou letos do soutěže zařazeny.  Další novinka je, že po vyhodnocení požádáme výherce o zaslání fotografie  e-mailem, abychom na vebu měli skutečně původní fotografie.  Dále je změna: na zadní stranu fotografie je třeba napsat Vaši e-mailovou adresu. Nebo jméno a Váš telefon.  
Jak se vyhodnocují nejlepší snímky?

Fotografie posíláte průběžně klasickou poštou. Snímky, které nesplňují zadání, se rovnou vyřazují - špatný rozměr, chybí vzadu napsaný kontakt atd... Dále se vyřazují fotografie, které postrádají určité estetično: červené oči, rozmazané záběry, uřízlá křídla, pařáty, uřízlá hlava...

Fotografie, které jsou alespoň trošku povedené, jdou do užšího výběru. Každý ze Zayferu + správní rada má právo přidělit 5 fotografiím 5 bodů - jedna fotografie má jeden bod.  Nelze fotografie otáčet a dívat se, která má kolik bodů, sotěž je tak anonymní.  Z tohoto důvodu je nutné, aby fotografie k nám dorazily v papírové podobě. Výběr vítězných fotografií je vždy  poměrně náročný. Hodnotí se kompozice, světlo, výraz dravce, celková atmosféra a náročnost snímku i celková líbivost. Do soutěže budou zařazeny snímky, které obdržíme do konce října roku 2013 a budou pořízeny na našich akcích.  Vyhodnocení nejlepších snímků bude na našich www stránkách a proběhne ke konci roku. Výhry rozesíláme poštou. Maximální počet snímků od jednoho autora jsou 3 a jedná se o formát 15/21. Je jedno, jestli se jedná o dravce sedícího či letícího nebo geparda. Je důležité, aby šlo o snímky z Lednického parku, nebo z některých našich akcí. Na zadní stranu každé soutěžící fotografie je třeba napsat čitelně e-mailovou adresu nebo jméno a telefon. Společnost Zayferus si vyhrazuje právo zveřejnit zaslané fotografie se jménem autora.

Nejlepší snímky budou oceněny.

  • 1. cena 3000,-Kč

  • 2. cena 2000,-Kč

  • 3. cena 1000,-Kč

 

Kam posílat fotografie

Fotografie o formátu 15/21
 je možno zasílat poštou
(ne e-mailem) na  adresu:

Iveta Hrotková

Osová Bítýška 261

594 53

Sova palena

vloženo: 13.03.2013 | autor: Jiří Hrotek

Copyright Zayferus.cz - všechna práva vyhrazena. | e-mail:info@zayferus.cz Powered by LTweb Editor
partneři: Cestovní systém, Egypt, PixelEU, Referáty, Taxi Plzeň, Tennis, Vtipy, Weby na míru, Zájezdy, Zvesela