ZAYFERUS - společnost na ochranu dravých ptáků www.zayferus.cz Společnost Zayferus je chráněna registrovanou ochrannou známkou od roku 1992 | Dravci, ukázky, sokolnictví a ptáci.

Jak jedná ČIŽP - díl II.

Některým zaměstnancům z ČIŽP vůbec nejde o ochranu přírody, jde jim jen o to, vykazovat činnost. Pokud totiž nebudou vykazovat jakékoliv výsledky, mohli by být také propuštěni z práce. Chytání pašeráků zvířat je věc složitá a mnohdy nebezpečná, trávení našich řek a zavážení naší země odpady je věc komplikovaná, proto se budou šikanovat registrovaní chovatelé a především se budou kontrolovat "papíry", a to si pište, že se něco najde.

O tom, že ČIŽP řeší nesmysly a jsou proti naší společnosti zaujatí, jasně vypovídají poslední snahy nás opět pokutovat. Člověk žasne, co všechno se platí z našich daní.

 Např. několik měsíců "pečlivě" řeší to, jestli společnost Zayferus na ochranu dravců měla před 9 lety vydanou platnou výjimku na dravce!!! Podotýkám, že dřívější kontroly na nic podezřelého nenarazily a výjimka byla již asi pátá v pořadí oficiálně vystavená MŽP. (Výjimky k dravcům mám nepřetržitě od roku 1984, pozn. autor). A ejhle, poslední kontrola zjistila "velmi" vážné pochybení... Opět tam kraluje věta: "Nedá se říct, že by společenská nebezpečnost byla nulová"!!! To znamená, když úřednice místo názvu "o.p.s. Zayferus" nechala starý nápis "nadace Zayferus", jsme společensky nebezpeční a musí se to "ocenit" na 58 českých na stole! Podotýkám, že drtivá většina dravců (až na 2 trvale handicapované dravce), se legálně koupila a tudíž se stala soukromým majetkem buď společnosti nebo jednotlivce. Úředníci ale vyžadují na váš soukromý, legálně pořízený majetek výjimku! Takže si podle některých úředníků musíte prvně vyřídit výjimku (to může klidně trvat rok i déle) a potom vám možná milostivě povolí si dravce za vaše peníze koupit! Zdá se vám to jako Kocourkov??? Ne, jste v České republice a píše se rok 2008.

vloženo: 27.04.2010 | autor: Jiří Hrotek

Copyright Zayferus.cz - všechna práva vyhrazena. | e-mail:info@zayferus.cz Powered by LTweb Editor
partneři: Cestovní systém, Egypt, PixelEU, Referáty, Taxi Plzeň, Tennis, Vtipy, Weby na míru, Zájezdy, Zvesela