ZAYFERUS - společnost na ochranu dravých ptáků www.zayferus.cz Společnost Zayferus je chráněna registrovanou ochrannou známkou od roku 1992 | Dravci, ukázky, sokolnictví a ptáci.

Pomožte nám i sobě

A nyní prosba: Hledáme chovatele, kteří vstupem do Unie, to znamená 1.5.2004 a později žádali písemně úřady o výjimku ze zákazu komerční činnosti (žlutý papír) nebo žádali o tzv. odchylný postup na běžné dravce (poštolky, káňata, puštíky, kalouse...) Prosíme vás, abyste nám poslali případnou odpověď z úřadů. Hodláme u soudu dokázat, že chyba je na místě úředníků.

My tvrdíme, že úřadům někde trvalo více jak rok, než zjistily, jak se má co registrovat.

Inspekci to ale nezajímá a po chovatelích vymáhají nesmyslné pokuty! Namísto, aby se podívali realitě do očí a raději se zeptali na patřičných úřadech, proč vše nebylo ze strany úřadů včas připraveno, úředníci proškoleni, pro občany (chovatele) neproběhla řádná informační kampaň - co dělá stát pro své občany (v tomto případě reprezentovaný pracovníky ČIŽP) krom perzekucí a vymáhání pokut v situaci, kdy zneužívá podřízené postavení občana v oblasti správního práva?

Jste-li slušní chovatelé, snažíte se vše hlásit a evidovat - napište nám

Máte-li problém s inspekcí a jejich jednání se vám nelíbilo, napište nám na: info@zayferus.cz.

Budeme potřebovat důkazy o jejich mnohdy necitlivém jednání. Rozešlete, prosím, tento článek všem vašim známým chovatelům a milovníkům přírody. Hlavně těm, co měli v minulosti kontakt s ČIŽP. Potřebujeme, aby se o tomto článku dozvědělo co nejvíce zainteresovaných lidí.

A teď dobrá zpráva: již brzy vydáme velikou barevnou knihu o dravcích. Bude tam i stránka, co všechno škodí dravcům. Tam uvedeme i jednání ČIŽP - proto nám piště. Do nebe volající pravdivé informace tam otiskneme! Výsledný efekt by měl být, že se ČIŽP vzpamatuje a začne řešit podstatné a opravdu závažné věci.

vloženo: 27.04.2010 | autor: Jiří Hrotek

Copyright Zayferus.cz - všechna práva vyhrazena. | e-mail:info@zayferus.cz Powered by LTweb Editor
partneři: Cestovní systém, Egypt, PixelEU, Referáty, Taxi Plzeň, Tennis, Vtipy, Weby na míru, Zájezdy, Zvesela